Regulamin

 1. Wszystkie Apartamenty wynajmowane są na doby. Doba w apartamentach zaczyna się o godz. 15.oo pierwszego dnia pobytu a kończy o godz. 11.00 w dniu wyjazdu.
 2. Wszystkie rezerwacje wymagają wpłaty zaliczki na podane w potwierdzeniu konto bankowe. Wysokość zaliczki stanowi 30% kosztów pobytu. Pozostała należność za pobyt należy uregulować w dniu przyjazdu Gościa.
 3. Do kosztu pobytu w apartamentach doliczana jest jednorazowa opłata serwisowa za przygotowanie apartamentu, którą ustala się na dzień 01.01.2017 na 150 zł brutto.
 4. Potwierdzenie rezerwacji otrzymane bezpośrednio z programu rezerwacyjnego  obsługiwanego przez hotres.pl przedstawia całkowite koszty pobytu, łącznie z kwotą podatku Vat i serwisem apartamentu. Opłata miejscowa płatna na miejscu stosownie do ilości osób wypoczywających.   Podane ceny  są cenami brutto. W usługach noclegowych obowiązuje 8% podatku VAT.
 5. Parking/garaż we wszystkich lokalizacjach jest bezpłatny.
 6. We wszystkich apartamentach obowiązuje całkowity zakaz palenia tytoniu oraz przebywania wraz ze zwierzętami domowymi bez wcześniejszego uzgodnienia.
 7. Apartament może być wynajęty dla maksymalnej liczby osób przedstawionej w prezentacji apartamentu na stronie internetowej.
 8. Liczba osób przebywających w apartamencie nie może przekraczać deklarowanej przy dokonywaniu rezerwacji. Goście są proszeni o zgłoszenie zarządcy w dniu przyjazdu ewentualnych zmian w deklarowanej liczbie osób. W przypadku niepoinformowania zarządcy o zmianie liczby osób wynajmujący zostanie obciążony kwotą 150% ceny pobytu.
 9. Goście ponoszą odpowiedzialność za szkody wyrządzone w apartamentach. Szkoda oznacza zarówno zniszczenie/uszkodzenie elementów wyposażenia pokoju jak i ich utratę. W przypadku powstania szkody z winy gościa lub odwiedzających go osób, Gość zobowiązuje się do pokrycia kosztów jej naprawy. Za szkody wyrządzone przez dzieci odpowiadają rodzice.
 10. Goście proszeni są o powiadomienie zarządcy apartamentu o wystąpieniu szkody bądź też jej stwierdzeniu w dniu przyjazdu.
 11. Klucze do apartamentu prosimy przechowywać z należyta starannością, w przypadku ich utraty, Gość zostanie obciążony kosztami wymiany wkładki zamka.
 12. Sprzęt sportowy typu: narty, sanki, rowery należy przechowywać w wyznaczonym w tym celu miejscu (pomieszczenie gospodarcze przynależne do danej klatki budynku).
 13. Dla podniesienia komfortu i bezpieczeństwa wypoczywających gości, prosimy o zachowanie ciszy nocnej, która obowiązuje od godz. 23.00 do godz. 7.00 rano.
 14. Korzystanie z naszych usług oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

 

ZASADY PŁATNOŚCI

Płatności zadatku za pobyt moża dokonywać: 

 • przelewem tradycyjnym na konto podane w potwierdzeniu rezerwacji.
 • bezpośrednio ze strony przez bezpieczny system Sofort.
 • Pozozostała należność regulowana jest w dniu przyjadu.